Marka KitchenAid

News

KitchenAid to wiele nowoczesnych produktów, gdy chodzi o sprzęty takie jak miksery, tostery, blendery, wyciskarki do soków, czajniki a także wiele innych propozycji. Firma jest na rynku prawie 100 lat. Została stworzona jako ta przygotowująca urządzenie, które ma znacząco ułatwić piekarzom codziennie wykonywaną pracę.

KitchenAid mikser

To prawdziwie kultowy mikser planetarny, który zasługuje rzeczywiście na takie określenia. Jego twórca chciał stworzyć urządzenie, które będzie oddawało odpowiednio ręczną pracę wykonywaną przez piekarzy. Chciał by sprzęt odpowiednio napowietrzał składniki, i gwarantował również ich dobre wymieszanie. Praca sprzętu odbywa się w momencie, gdy wprowadzi się w ruch planetarny specjalne mieszadła.

Mikser Artisan

Mikser Artisan ma być sprzętem, który będzie oddawał duże miksery przemysłowe. Został nieco zmniejszony do wielkości urządzenia, które można wykorzystywać w domu. Do produkcji był wprowadzony w roku 1919 i od samego początku stał się takim urządzeniem, które chciał mieć na wyposażeniu każdy piekarz i cukiernik. Jest to świetny kuchenny pomocnik, który sprzedaje się świetnie nadal na całym wiecie. Początkowo jego forma estetyczna nie byłą udana, ale prace wykonane przez projektanta Egmonta Arensa w latach 30-tych minionego wieku tak naprawdę zmieniły oblicze tego sprzętu.

Sprzęt kuchenny

Wykonał on wielką pracę dla firmy i poprawił estetykę sprzętu. Od tego momentu stał się on hitem wśród gospodyń domowych. Ten okres to również czas, gdy pojawiło się wiele pochlebnych opinii na temat tego sprzętu w prasie. Sprzęt został idealnie dopracowany i dlatego nie ma się co dziwić, że od 100 lat uznawany jest za perfekcyjny. To urządzenie, które świetnie pasuje praktycznie do każdej kuchni i będzie budzić nasz zachwyt niezależnie od tego w jakim stylu mamy wnętrze.

Mikser profesjonalny do użytku domowego

Mamy bardzo wiele osób, które nie są w stanie wyobrazić sobie gotowania bez tego sprzętu. Wyjątkowy wygląd nie będzie się zmieniał od dekad i cały czas zachwyca. Sprzęt jest funkcjonalny, ponieważ ma odpowiednio dużo różnorakich przystawek. Jego wielką zaletą będzie kultura pracy, ponieważ to urządzenie, które jest ciche i spokojnie można przy nim prowadzić rozmowę telefoniczną. Wyjątkowa konstrukcja i kolorystyka sprawia, że to sprzęt świetnie oceniany.