Wyciskarka Cooksense HD

News

To nowość, jeśli chodzi o nasz rynek. Urządzenie przygotowane jest w formie pionowej, ale stara się łączyć zalety urządzeń poziomych i pionowych. Dzięki specjalnemu korpusowi dajemy możliwość prowadzenia homogenizacji i tym samym funkcjonalność jest większa.

Jest to praktycznie jedna z niewielu dostępnych na rynku wyciskarek z funkcją mielenia. Specjalnie przygotowany korpus sprawia, że nie będzie problemów z przygotowywaniem sałatek, sosów, sorbetów czy różnych pokarmów dla niemowląt. Niektórzy przygotowują sobie masło orzechowe a także tofu. Wszystkie dania, które są przyrządzone z tym urządzeniem charakteryzują się tym, że mają naturalny kolor i są świeże. W urządzeniu znajduje się silnik, który ma 200 W mocy, dzięki czemu będzie radził sobie bez problemu z warzywami liściastymi oraz bardzo twardymi produktami.

parametry wyciskarki Cooksense Urządzenie zostało wykonane z solidnych materiałów, jest ciche i niezwykle wydaje. Kluczowe elementy takie jak wałek ślimakowy i sito wykonane zostały z tworzywa określonego jako ULTEM. Jest to bardzo wytrzymały surowiec, z którego przygotowuje się między innymi narzędzia chirurgiczne. Zamontowany silnik oprócz tego, że ma odpowiednio dużą moc jest również bardzo dobrze wykonany i nie powinien ulec awarii przez wiele lat. 47 obrotów na minutę to gwarancja, że uzyskiwany sok będzie dobry jakościowo i będzie miał wiele cennych składników odżywczych i enzymów. Sok jest pozyskiwany w taki sposób, że powstaje niewielka ilość płaty.

Wyciskarka ma wielką siłę miażdżenia co gwarantuje jej wyjątkowo skuteczną pracę. Dzięki takim możliwościom dosłownie każdy kto będzie wykorzystywał to urządzenie powinien być zadowolony z jego możliwości oraz funkcjonalności.

Najważniejsze cechy wyciskarki Cooksense: - wysoka jakość z wyjątkowym nowoczesnym wyglądem - wykorzystanie ULTEMU do produkcji wałka oraz sita - specjalny korpus umożliwiający homogenizację - mocny silnik z mocą 200 W - przełożenie gwarantujące dużą siłę miażdżenia - niewielki rozmiar, który sprawi, że w każdej kuchni urządzenie się zmieści - łatwe w obsłudze oraz czyszczeniu - przygotowane bez bisfenolu - konkretna, przejrzysta instrukcja w języku polskim. - serwis i części zamienne są bez problemu dostępne, dlatego firma przygotowując swoje urządzenie jest w stanie zapewnić każdego użytkownika, że w miarę możliwości czy potrzeb będzie mógł bez większych problemów doprowadzić swoje urządzenie do należytego stanu technicznego, tak że jego wykorzystywanie nie będzie stanowić problemu, nawet po okresie gwarancyjnym.