Wyciskarka do soków Cooksense HD 8801

News

Ta wyciskarka nie jest szczególnie droga, a wykonywana jest z doskonałych materiałów takich jak ULTEM, który jest wolny od bisfenoli. Wykonuje się z niego między innymi wałek oraz elementy sitka. ULTEM nie wchodzi w reakcję z kwasami w soku i dlatego nie będzie oddawał żadnych niebezpiecznych składników i dlatego zachowuje idealną trwałość przez lata nie tak jak plastikowe elementy. Dzięki temu, że ULTEM charakteryzuje się wyjątkową trwałością będzie takżę wykorzystywany doskonale w momencie, gdy będzie trzeba pracować na twardych surowcach.

Marka zdecydowała się na produkcję w Korei, gdzie jest zagłębie wyciskarek i to również wpływa na jakość tego urządzenia. Wałek ma nowoczesną konstrukcje, do której przypięte są dwa listki. Odpowiadają one za jeszcze bardziej efektywne wyciskanie zielonych składników takich jak nać, szpinak. Urządzenie jest w stanie samo zaciągać sobie ilość materiału odpowiednią do danego momentu pracy. Misa została tak przygotowywana, że można oczekiwać dokładnego oddzielenia pulpy od soku, dzięki czemu sok jest czystszy niż przy wyciskarkach konkurencji.

zalety wyciskarki CooksenseCooksense HD 8801B to w pewnym sensie urządzenie wyjątkowe, ponieważ dodatkowo oprócz sitka posiada również mincer. Jest to taka nakładka, która jest w stanie skutecznie zagwarantować nam wyciskanie poza sokiem również kiełków traw, ale będzie także pozwalać na pracę w przygotowaniu sorbetów owocowych. Może dawać możliwość kruszenia lodu, pełnej homogenizacji. Zaletą urządzenia jest także silnik z mocą 200W. Im większa moc tym sprawniejsza praca na twardych warzywach.

Z drugiej strony urządzenie nie zużywa aż tak dużo prądu. Silnik charakteryzuje się tym, że ma odpowiednią przekładnię, która gwarantuje wydajność, ale wykonuje jedynie 47 obrotów na minutę i dlatego nie trzeba się obawiać, że jakieś cenne składniki soku zostaną zniszczone w trakcie pracy tego urządzenia. Dla wielu w sprzętach AGD staje się ważny także wygląd zewnętrzny urządzenia. Nowoczesny model tej marki spełni tutaj oczekiwania. Wszystko jest naprawdę solidnie wykonane i bardzo dobrze się prezentuje. Dlatego nie ma żadnego problemu z tym, by taka wyciskarka była cały czas na widoku. Nie zajmuje ona również zbyt wiele miejsca. Lakierowany plastik sprawia, że urządzenie dłużej utrzymuje ładny wygląd i ma nutkę elegancji w sobie.