Ranking wyciskarek CZ I

News

Wydaje się, że naszym kraju rynek wyciskarek w ostatnich czasach zaczyna się rozwijać. Jest już całkiem spory wybór tych urządzeń i podjęcie dobrej decyzji dla wielu osób jest trudne. Cena nie jest tutaj jednym istotnym wyznacznikiem jakości.

Wśród urządzeń są takie słabej jakości, ale nie koniecznie takie dobre i drogie, które nie są aż takich pieniędzy warte.

Kuvings BIG MOUTH B6000

Wyciskarka do soków Kuvings Big Mouth B6000 to dobra propozycja, która przygotowana jest w taki sposób, że sieka owoce ale robi to w sposób gwarantujący zachowanie cennych składników odżywczych i witamin. Ze względu na świetne parametry urządzenie charakteryzuje się wyjątkową wydajnością oraz doskonałą trwałością i warto je wszystkim polecić. Dodatkowo jest tam również specjalna blokada, która wyłączy urządzenie, jeśli silnik nadmiernie się nagrzeje. Wyciskarka daje sobie radę z mieleniem ziół. Jest łatwa do czyszczenia i nie zbyt duża. 

HUROM HH 2G

HUROM HH 2G to doskonała propozycja z jednym ślimakiem i dwoma łopatkami. Taki mechanizm daje bardzo dobrą wydajność przy krótkim czasie obrabiania produktów spożywczych oraz niewielkiej ilości wykonywanych obrotów na minutę. Wśród innowacji, które zostały zastosowane to sito bez otworu oraz większa misa na sok. W zestawie mamy dwa różne sita, dzięki czemu przygotowywać można sobie sok i mus, ale mamy także wygodne urządzenia pozwalające na czyszczenie tego sprzętu. Przygotowywany jest bez użycia bisfenolu, dlatego nie trzeba się go obawiać. Produkt ma gwarancje na 10 lat.

Angel Juicer 8500s Angel

zalety wyciskarki Angel Juicer 8500S to już jedno z najlepszych na rynku urządzeń, gdy chodzi o wyciskanie soku. Przygotowywane z tym urządzeniem soki oraz przetwory z warzyw czy owoców będą zachowywać witaminy i cenne składniki, które zostaną utracone, jeśli będziemy używać sokowirówek. Produkt wykonywany ze stali nierdzewnej również z tego materiału ma wykonane ślimaki. To taka sama stal, która jest stosowana w chirurgii. Konstrukcja oraz stosowane części trwałe gwarantują jakość na długie lata i bezpieczeństwo stosowania.

Wyciskarka ma dwuślimakowy mechanizm. Urządzenie pracuje z mocą 180W, co sprawi, że poradzi sobie skutecznie nawet z twardymi produktami. Praca tej wyciskarki będzie szybka i wydajna a jednocześnie silnik nie ulegnie przegrzaniu, nawet jeśli będzie dłuższy okres pracy musiał działać. Urządzenie radzi sobie bez większych problemów z ziołami, warzywami liściastymi, trawami a także innymi podobnymi składnikami. Praca urządzenia jest szybka, wydajna a urządzenie będzie również ciche i wygodne w obsłudze.