Ranking wyciskarek CZ II

News

HUROM HG 2G

Marka Hurom jest znana z przygotowywania świetnych urządzeń. Wyciskarki drugiej generacji to urządzenia świetnej jakości, które pozwalają na przygotowywanie doskonałych soków z warzyw czy owoców. Przy produkcji firma postarała się o zachowanie standardów bezpieczeństwa. Udało się uniknąć bisfenolu, co sprawia, że jest to sprzęt bezpieczny dla zdrowia. Posiada wałek pionowy, który gwarantuje sprawne przygotowanie soku. Nowoczesna budowa jest uzupełniona o dwie łopatki. Pozwala to na zmniejszenie obrotów do około 40 na minutę przy zachowaniu jednocześnie sprawnego wyciskania soku. Jednocześnie nie dochodzi do natleniania soku. Produkt ma system samoczyszczący, pozwala więc umyć sprzęt dość sprawnie bez rozkręcania elementów. Sprzęt ma gwarancję na 10 lat.

HUROM HF 2G

Model HUROM HF 2G Premium to kolejna pionowa wyciskarka o innowacyjnej budowie. Będzie ona odpowiednia do obrabiania owoców, warzyw i trwa. W mechanizmie znajduje się wałek z łopatkami, które zagwarantują, że wyciskanie soku będzie skuteczne przy niskich obrotach. Nie ma używanego w produkcji bisfenolu, dlatego ten produkt będzie bezpieczny dla zdrowia. Zamontowane systemy gwarantują bezpieczeństwo. Dołączone do urządzenia akcesoria pozwalają również na sprawne jego czyszczenie. Model posiada kolorystykę szczotkowanej stali. Dzięki temu wygląda naprawdę doskonale. Zastosowanie pionowego wałka sprawia, że sprzęt jest niezbyt duży, a jednocześnie wygodny.

marka i modele wyciskarek Hurom HUROM HU 700

Hurom HU 700 to urządzenie doskonałej jakości, za pomocą którego będzie można przygotować szybko zdrowe soki. Urządzenie ma specjalną konstrukcję pionową ze ślimakiem, który wolno się obraca. Pełni on funkcję zgniatająco – wyciskającą. Pionowe ustawienie sprawia, że wyciskanie soków jest dokładniejsze. Model jest przygotowany z użyciem systemów bezpieczeństwa, które gwarantują nam wygodną oraz bezpieczną pracę. Poradzi sobie bez większych problemów z owocami i warzywami twardymi, które są trudne do obróbki w przypadku sokowirówek. 10 lat gwarancji, którą daje producent to znak, że urządzenie jest bardzo dobre jakościowo.

HUROM GD

model Hurom GD Wyciskarka do soków Hurom GD to świetne rozwiązanie, które może nam zastąpić sokowirówki. Można mówić o tym, że sprawdzi się w trakcie wykonywania różnych zadań. Jest niezawodne i wykonane w sposób doskonały. Z jego pomocą zawsze będzie można przygotowywać sobie smaczne soki. Duża komora załadunkowa sprawia, że nie ma żadnego problemu z wkładaniem owoców i nie trzeba będzie ich szczególnie rozdrabniać nim włoży się je do urządzenia. Skuteczność związana jest przede wszystkim z systemem wolnych obrotów, które gwarantują skuteczność działania a jednocześnie nie będą niszczyć cennych składników soku.