Wyciskarki i marka Cooksense

News

Cooksense to czołowa na rynku firma zajmująca się przygotowywaniem wyciskarek wolnoobrotowych. Dzięki wolnym obrotom przygotowywany sok będzie zachowywał swoje cenne składniki: witaminy, minerały, enzymy.

Firma stworzona została przez grupę pasjonatów, którzy cenią swoje zdrowie i chcą propagować życie w taki sposób. Poprzez produkty firma chce również innym mówić o tym, że ważne jest to co jemy i warto na to zwracać uwagę. Takim kluczowym produktem marki będzie urządzenie HD8801, które określa się jako jedno z lepszych urządzeń na rynku. Poza tym, że wyciska sok zajmuje się także mieleniem produktów. Sprzęt przygotowany jest z bardzo dobrych jakościowo materiałów, jest cichy w swojej pracy i łatwy w czyszczeniu.

Firma star się dbać o jakość produktów i wykonuje je z takich materiałów, które są bezpieczne dla zdrowia ludzkiego. Produkty nie mają żadnych szkodliwych substancji jak bisfenole. Do produkcji używa się różnorakich składników, ale obecnie najczęściej ULTEMU, z którego robi się także narzędzia dla chirurgów. Materiał, który będzie używany do produkcji nie będzie w żadnym wypadku wchodził w reakcje z kwasami owocowymi. Obecnie najbardziej popularnym produktem będzie urządzenie Cooksense HD. Jednocześnie jest to jedyne na rynku takie urządzenie, które jest w formie pionowej i ma możliwość mielenia. Doskonała do wyciskania soków, ale oprócz tego również do przygotowywania sałatek, sorbetów czy przecierów.

potrawy z wyciskarki

Dzięki temu, że występuje funkcja mielenia z łatwością będzie można wykonywać sobie placki ziemniaczane czy masło orzechowe domowej roboty. Jest to sprzęt, który będzie odpowiadał tym osobom, które chcą mieć oszczędność czasu, prostotę użytkowania. Sok można wyciskać z urządzeniem bardzo szybko a jednocześnie będzie on do przechowywania nawet przez dwie doby zachowując wszystkie cenne składniki. Urządzenie wyciska soki z kiełków, trawy pszenicznej. Wielką zaletą będzie Mincer, który daje możliwość uzyskiwania zawiesiny i tym samym będzie można wykonać między innymi lody.