Charakterystyka wyciskarek pionowych

News

Wyciskarki pionowe cieszą się coraz większą popularnością i trudno się temu dziwić biorąc pod uwagę to, że mamy w ich przypadku do czynienia z rozwiązaniami najnowszej generacji, które powstają w oparciu o innowacyjne rozwiązania.

Na pierwszy plan wysuwa się to, że gwarantują nam mniej obrotów silnika niż ma to miejsce w przypadku wyciskarek poziomych. Okazuje się, że nie jest to wcale argument, w stosunku do którego można zachować obojętność, mniej obrotów silnika przekłada się bowiem na więcej enzymów oraz witamin, co sprawia, że sok jest nie tylko smaczniejszy, ale i ma silniejsze walory lecznicze. Z tego samego powodu sok wyciskany jest zresztą w największym stopniu zbliżony do naturalnego.

Oczywiście, w tym ostatnim przypadku prędkość obrotów ma ogromne znaczenie, a optymalna wynosi od czterdziestu do pięćdziesięciu na minutę. Innym argumentem przemawiającym za zainteresowaniem się wyciskarkami pionowymi jest wykorzystanie do ich produkcji innowacyjnych materiałów. Dzięki temu możemy liczyć na najnowsze rozwiązania technologiczne wpływające na jakość pracy. To właśnie dlatego wyciskarki pionowe wykazują się odpornością na uszkodzenia, są wyposażone w dłuższą gwarancję, a do tego nie zawierają bisfenoli, które podejrzewa się o działanie rakotwórcze. Klienci doceniają również funkcję przepłukiwania, przyczynia się ona bowiem do tego, że po wyciśnięciu soku nie trzeba za każdym razem myć wyciskarki.

wygoda użytkowania pionowych wyciskarek Nie trzeba też nieustannie męczyć się z rozkładaniem, myciem, suszeniem i ponownym składaniem urządzenia, co pozwala zaoszczędzić czas. Inna interesująca funkcja pozwala na automatyczne czyszczenie, na uwagę zasługuje przy tym łatwiejsze niż dotychczas użytkowanie. Oczywiście, o wyciskarki pionowe również trzeba dbać, wystarczy jednak, że po każdym użyciu przepłukany je wodą. Dzięki temu wyciskanie soku zajmuje trzy minuty. Również sama praca urządzenia jest intuicyjna, a my nie musimy popychać kolejnych produktów, aby chronić się przed ryzykiem zapchania wyciskarki.

Pionowa technologia sprawia, że zarówno warzywa, jak i owoce same są wciągane przez ślimak. Oczywiście, problemem nie jest również przygotowanie musu, nektaru, papki, a nawet lodów. Już w czasie pracy urządzenie jest przy tym czyszczone dzięki zastosowaniu silikonowych wycieraczek. Wyciskarka pionowa to znakomite rozwiązanie dla osób, które nie mogą pochwalić się dużą kuchnią, nie można bowiem nie docenić tego, że jest kompaktowa z maksymalnie 25 centymetrami szerokości. Można ją przez cały czas trzymać na blacie, zawsze jest więc gotowa do użycia.